- Килимок під двері з візерунком – це гарний та функціональний захист приміщень від вуличного бруду.
- Килимок виготовлений з прогумованої основи з нанесенням на нього покриття з поліестеру, що має гарні зносостійкі якості.
- Надійно утримує бруд, при цьому легко миється та чиститься.
- Можна прати, мити під проточною водою.
- Відрізняється тривалим терміном служби та не боїться вологи, у тому числі й снігу.
Тип: Килимок
Вид: Під двері
Застосування: Внутрішнє, зовнішнє
Форма: прямокутна
Особливість: Без кромки
Матеріал верху: поліестер
Основа: гума
Довжина, см: 75
Ширина, см: 45
Висота, мм: 3
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Дубенский завод резино-технических изделий |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 30 мм |
| Длина | 750 мм |
| Материал верха | Полиэстер |
| Нескользящее основание | Да |
| Основа | Резина |
| Применение | На открытом воздухе или внутри помещения |
| Состояние | Новое |
| Тематика декора, рисунка | Надписи |
| Форма | Прямоугольная |
| Ширина | 450 мм |
Информация для заказа
- Цена: 227,21 ₴

